| Product type | Feeder |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 220 V |
| Surface Finishing | Colour Coated |
| Frequency | 50 Hz |
| Material | Mild Steel |
| Power Source | Electrical |
| Brand | Makewell |
| Max Width | 200 mm |
| Usage/Application | Industrial |
| Automation Grade | Automatic |

Price:
Price 40500 INR / Unit
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Usage & Applications : Industrial
Operating Type : Automatic
Product Type : Other, SemiAutomatic Pneumatic Feeder
Power Source : Electricity
Price 300000 INR / Unit
Minimum Order Quantity : 1 , , Unit
Usage & Applications : Industrial
Operating Type : Semi Automatic
Product Type : Other
Power Source : Electricity
Price 300000 INR / Unit
Minimum Order Quantity : 1 , , Unit
Usage & Applications : Industrial
Operating Type : Automatic
Product Type : Other
Power Source : Electricity
Price 35000 INR / Unit
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Usage & Applications : Industrial
Operating Type : Semi Automatic
Product Type : Other
Power Source : Pneumatic