| Power source | Electric |
| Weight | 100 kg |
| Country of Origin | Made in India |
| Frequency | 50 Hz |
| Capacity | 15 Ton |
| Width | 500 mm |
| Surface Finish | Colour Coated |
| Voltage | 240 V |
| Material | Mild Steel |
| Usage/Application | Industrial |
| Brand | Makewell |

Price:
Price 285000 INR / Unit
Minimum Order Quantity : 1 , , Unit
Power Source : Electric
Product Type : Cradle Type Decoiler
Material : Stainless Steel
Voltage : 240 Volt (v)
Price 395000 INR / Unit
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Power Source : Electric
Product Type : Heavy Duty DeCoiler Machine
Material : Stainless Steel
Voltage : 240 Volt (v)
Price 35000 INR / Unit
Minimum Order Quantity : 1 , , Unit
Power Source : Electric
Product Type : Decoiler Machine
Material : Other
Voltage : 240 Volt (v)
Price 35000 INR / Unit
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Power Source : Electric
Product Type : Manual Decoiler Machine
Material : Other, Mild Steel
Voltage : 240 V Volt (v)